Kontakta oss

Kontakt

Ring eller mejla oss. Vi finns här för dig!

Kundservice: 010–641 01 10
Mailadress: info@affarskompetens.se

Kundservices öppettider:
Måndag–torsdag kl. 08.00–16.00
(lunchstängt kl. 12.00–13.00)
Fredag kl. 08.00–12.00

Vi som jobbar här

Sara Hellberg
Grundare och verksamhetsansvarig

073-386 56 21
sara.hellberg@affarskompetens.se

Maria Wadelius
Kundservice och projektadministratör

010-641 01 10
079-102 18 92
maria.wadelius@affarskompetens.se

Emelina Cindric
Kundservice och kundansvarig

010-641 01 10
emelina.cindric@affarskompetens.se

Anneli Stenberg
Kundansvarig

079-102 34 13
anneli.stenberg@affarskompetens.se

Hanna Rudolfsson
Verksamhetsutvecklare

072-252 58 58
hanna.rudolfsson@affarskompetens.se

Anna-Lena Jansson
Företagsutvecklare

079-102 93 46
anna-lena.jansson@affarskompetens.se

Johanna Westbrandt
Företagsutvecklare

070-695 80 04
johanna.westbrandt@affarskompetens.se

Leif Bäckström
Företagsutvecklare

070-754 13 35
leif.backstrom@affarskompetens.se

Sofia Frögren
Företagsutvecklare

079-108 08 94
sofia.frogren@affarskompetens.se

Elice Kax
Företagsutvecklare

079-102 36 92
elice.kax@affarskompetens.se

Matilda Hera Lantz
Företagsutvecklare

079-102 97 62
matilda.hera.lantz@affarskompetens.se

Helena Skärström
Företagsutvecklare

079-102 71 89
helena.skarstrom@affarskompetens.se

Anna Sjöström Walton
Företagsutvecklare

072-403 95 12
anna.walton@affarskompetens.se

Helene Gussman
Företagsutvecklare

070-695 31 32
helene.gussman@affarskompetens.se

Lena Söderberg
Företagsutvecklare

079-102 50 52
lena.soderberg@affarskompetens.se

Anki Roth
Företagsutvecklare

070-312 21 11
anki.roth@affarskompetens.se

Sophia Morgan
Företagsutvecklare

070-850 06 28
sophia.morgan@affarskompetens.se

Catarina Wallstedt
Företagsutvecklare

072-545 49 44
catarina.wallstedt@affarskompetens.se

Magnus Nilsson
Företagsutvecklare

070-325 15 76
magnus.nilsson@affarskompetens.se

Vera Andersson
Processledare

072-215 62 09
vera.andersson@affarskompetens.se

Terese Reinhold
Projektadministratör och systemansvarig

070-203 36 44
terese.reinhold@affarskompetens.se

Ulrika Gill
Utbildningsansvarig

070-323 57 43
ulrika.gill@affarskompetens.se

Milla Jansson
Projektadministratör

070-299 00 67
milla.jansson@affarskompetens.se

Emma Cederlöf
Upphandlare

079-103 68 58
emma.cederlof@affarskompetens.se

Linnea Gibbs
Partner- och kommunikationsansvarig

073-526 47 74
linnea.gibbs@affarskompetens.se

Felicia Karlström
Innehållsansvarig

070-644 46 67
felicia.karlstrom@affarskompetens.se

Jonas Eriksson
IT-utvecklingsansvarig

070-965 98 33
jonas.eriksson@affarskompetens.se

Emilia Romboni
Partneransvarig

073-615 10 20
emilia.romboni@affarskompetens.se

Jenny Ohlsson
Controller

070-790 96 53
jenny.ohlsson@affarskompetens.se

Jill Nyqvist
Konsult

070-799 82 29
jill.nyqvist@affarskompetens.se